OGŁOSZENIA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.11.2021

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (święto); w środę – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; w czwartek – św. Marcina z Tours, biskupa.

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W każdy dzień tygodnia o godz. 17:15 mamy wypominki i odmawiamy Różaniec Święty za naszych zmarłych.

*Przypominamy, że w listopadzie możemy zyskać odpusty zupełne.

*W poniedziałek po wieczornej Mszy św. (godz. 18:45), na zakończenie której modlimy się Litanią do św. Józefa, spotkanie formacyjne młodzieży klas VI przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

*We wtorek po wieczornej Mszy św. (godz. 18:45) zbiórka lektorów i ministrantów.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (11.11) będziemy obchodzić 103 rocznicę odzyskania Niepodległości. Msze św. odprawimy o godz. 9:00 i 18:00. Za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski, będziemy prosić, aby nasza Ojczyzna była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Po wieczornej Mszy św. jeszcze niespodzianka: Mini Koncert Religijno-Patriotyczny w wykonaniu młodych artystów Ady i Mikołaja. Serdecznie zapraszamy!

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – duszpasterskie spotkanie młodych. Zapraszamy!

*W sobotę (13.11) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z wypominkami.

*Rozpoczynamy KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który będzie trwał od 8 do 12 listopada, czyli od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00.

*Dzisiaj poprzez datki do puszek będzie można jeszcze wspomóc Państwo Blatkiewiczów, którzy ucierpieli z powodu pożaru mieszkania.

*Ponownie ogłaszamy, że 14.11 o godz. 19:00 odbędzie się koncert międzyparafialnego chóru „Polifonia”, który współtworzą i nasi parafianie.

*Są do nabycia Kalendarze na rok 2022 w cenie 15 zł. Zbieramy na fundusz ministrancko-młodzieżowy.

*W niedziele14 i 21 listopada odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek na akcję „Polak z sercem”, organizowaną przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Celem inicjatywy jest pomoc Polakom mieszkającym na Litwie, Ukrainie i Białorusi.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!