OGŁOSZENIA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę; w czwartek – bł. Karolinę Kózkówną, dziewicę i męczennicę; w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Przyszła niedziela jest uroczystością Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

*W każdy dzień tygodnia o godz. 17:15 mamy wypominki i odmawiamy Różaniec Święty za naszych zmarłych.

*Przypominamy, że w listopadzie możemy zyskać odpusty zupełne.

*W poniedziałek po wieczornej Mszy św. (godz. 18:45), na zakończenie której modlimy się Litanią do św. Józefa, spotkanie formacyjne młodzieży klas VII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

*W poniedziałek o godz. 16:00 próba scholii „Promyki Boże”.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – duszpasterskie spotkanie młodych oraz zbiórka lektorów i ministrantów.

*Dzisiaj (w niedzielę) po wieczornej Mszy św. o godz. 19:00 odbędzie się religijno-patriotyczny koncert międzyparafialnego chóru „Polifonia”, który współtworzą i nasi parafianie. Serdecznie zapraszamy!

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i tacę przeznaczamy na cele gospodarcze parafii. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom. Wysokość zebranej sumy przekażę za tydzień.

*Są do nabycia Kalendarze na rok 2022 w cenie 15 zł. Zbieramy na fundusz ministrancko-młodzieżowy.

*Dzisiaj i za tydzień zbieramy pieniądze do puszek w ramach akcji „Polak z sercem”. Akcję organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Celem inicjatywy jest pomoc Polakom mieszkającym na Litwie, Ukrainie i Białorusi.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!