OGŁOSZENIA – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 21.11.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę; w środę – świętych męczenników Andrzeja Dung-Laca, prezbitera, i Towarzyszy.

*Do poniedziałku zanosimy wypominkowe modlimy za naszych zmarłych(godz. 17:15).

*Przypominamy, że w listopadzie możemy zyskać odpusty zupełne.

*W poniedziałek po wieczornej Mszy św. (godz. 18:45), na której modlimy się Litanią do św. Józefa, spotkanie młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

*W poniedziałek o godz. 16:00 próba scholi „Promyki Boże”.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W środę (24.11), po wieczornej Mszy św. (godz. 18:50) – spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Serdecznie zapraszamy!.

*W czwartek (25.11) o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa za naszych zmarłych przodków. Kartki z imionami osób wkładamy do skrzynki znajdującej się przy ołtarzu Świętej Rodziny.

*W piątek, po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Za Jego wstawiennictwem będziemy prosić Boga o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Nabożeństwo zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem każdej osoby. Do świątyni przynosimy wodę i sól do pobłogosławienia.

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – duszpasterskie spotkanie młodych oraz zbiórka lektorów i ministrantów.

* Kalendarze na rok 2022 (15 zł). Zbieramy na fundusz ministrancko-młodzieżowy.

*Jeszcze dzisiaj zbieramy pieniądze do puszek w ramach akcji „Polak z sercem”. Akcję organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Celem inicjatywy jest pomoc Polakom mieszkającym na Litwie, Ukrainie i Białorusi.

*Tydzień temu była II niedziela miesiąca i zebrano na tzw. tacę gospodarczą 7114, 76 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*W niedzielę (5.12), będzie można zobaczyć i posłuchać siostrę Nullę, która opowie o cudzie uzdrowienia za wstawiennictwem bł. kard. S. Wyszyńskiego. Spotkanie odbędzie się w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II o godz. 19:00.

*Chrześcijański Klub Filmowy „ICHTHYS” przy legnickim kinie „PIAST” zaprasza na film „Nędzarz i Madame” (o Adamie Chmielowskim, znanym jako św. Brat Albert). Projekcja: 27.11.2021, godz. 14:00, cena biletu – 13 zł.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!