OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA ADWENTU – 12.12.2021

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Łucję, dziewicę i męczennicę; we wtorek – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

*Od niedzieli do wtorku zapraszamy na PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE. Naszym rekolekcjonistą jest ks. dr Piotr Karpiński, wikariusz parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogatyni. Nauki rekolekcyjne – na każdej niedzielnej Mszy oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 6:40 (roraty), 9:00 oraz o godz. 18:00. Spowiedź św. podczas każdej Eucharystii oraz we wtorek od godz. 17:00.

*W poniedziałek (13.12) – o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie.

*W poniedziałek, na zakończenie Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa szczególnie za mężczyzn, ojców i Bractwo św. Józefa.

*W poniedziałek o godz. 16:00 próba scholii „Promyki Boże”.

*W piątek, po wieczornej Mszy św. – spotkanie młodzieży oraz lektorów i ministrantów.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i zbieramy tzw. tacę gospodarczą. Wysokość zebranej sumy zostanie podana za tydzień.

*W zakrystii rozprowadzamy opłatki, świece Caritas oraz kalendarze na 2022 rok.

*W poniedziałek (13.12) o godz. 19:30, wspólnota mężczyzn o nazwie Wojownicy Maryi, która zawiązała się przy parafii Świętej Rodziny w Legnicy, zaprasza na publiczną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny (w 40 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce). Miejscem modlitwy będzie Skwer Sybiraków przy pomniku Zesłańcom Sybiru.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!