OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.01.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła (święto); w środę – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w piątek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

*Witamy w naszej parafii Zespół „Zbrucz” z Tarnopola na Ukrainie, który nam towarzyszy modlitwą i śpiewem na wszystkich Mszach świętych.

*W poniedziałek, pod koniec wieczornej Mszy św., modlimy się Litanią do św. Józefa, Patrona rodzin, ojców i mężczyzn.

*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (27.01) – zbiorowa Msza św. za naszych zmarłych z rodziny oraz przodków.

*W piątek (28.01) – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Za Jego przyczyną będziemy prosić Boga o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Na początku poświęcimy przyniesione z domów wodę i sól, a na zakończenie nastąpi indywidualne pobłogosławienie każdej osoby Najświętszym Sakramentem.

*W sobotę (29.01) – serdecznie zapraszamy na comiesięczny pielgrzymkowy różaniec grupy 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej. Modlitwę rozpoczynamy o godz. 21:00.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!