OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.02.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – św. Scholastykę, dziewicę.

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W poniedziałek, pod koniec wieczornej Mszy św., modlimy się Litanią do św. Józefa, Patrona rodzin, ojców i mężczyzn.

*W piątek (11.02), wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. W Kościele powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 18:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych.

*W piątek (11.02) przypada czwarta rocznica śmierci ks. Prałata Aleksandra Stankiewicza. Pamiętajmy o nim w modlitwach i dziękujmy Bogu za wszelkie dobro, które dzięki jego pracy stało się udziałem naszej parafii.

*W czwartek (10.02) Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na wieczorną Mszę św. o godz. 18:00 w naszym kościele, a następnie wykład o tytule: „Sekrety Legnicy i nie tylko”. Wykład w Sali św. Józefa wygłosi pan Marcin Makuch, historyk, dyrektor Muzeum Miedzi w Legnicy, autor książki pt. Sekrety Legnicy.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NASZĄ PARAFIĘ. KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI!