OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

*Dzisiaj (13.02) o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie.

*W poniedziałek, pod koniec wieczornej Mszy św., modlimy się Litanią do św. Józefa, Patrona rodzin, ojców i mężczyzn.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca i zbieraną tacę, tzw. inwestycyjną, przeznaczamy na cele gospodarcze. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom!

*W piątek (18.02), po wieczornej Mszy św., w sali św. Józefa, odbędzie się spotkanie RADY PARAFIALNEJ. Serdecznie zapraszamy!

*Zapowiadamy, że dnia 20.03 (III niedziela Wielkiego Postu) – będziemy mieli wizytację kanoniczną naszego biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Tego dnia będzie również udzielony Sakrament Bierzmowania.

*Planujemy przeprowadzić KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 4.04 do 8.04 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00). Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!