OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022

*DZISIAJ W NASZEJ PARAFII MAMY WIZYTACJĘ KANONICZNĄ BISKUPA LEGNICKIEGO KS. PROF. DRA HAB. ANDRZEJA SIEMIENIEWSKIEGO.

BISKUP LEGNICKI BĘDZIE Z NAMI CAŁY DZIEŃ OD WCZESNYCH GODZIN RANNYCH DO WIECZORA. OFICJALNIE BISKUPA LEGNICKIEGO POWITAMY O GODZ. 12:00.

O GODZ. 15:00 BĘDZIE SPOTKANIE ZE WSZYSTKIMI ZRZESZENIAMI NASZEJ PARAFII Z RADĄ PARAFIALNĄ NA CZELE.

O GODZ. 18:00 BĘDZIE MSZA ŚW. Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

*W tym tygodniu, w piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 oraz 18:00.

*Dzisiaj o godz. 17:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po którym zbieramy tacę z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu.

*W poniedziałek o godz. 16:00 próba scholi „Promyki Boże”.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17:15.

*W piątek – po Mszy św. wieczornej, spotkanie duszpasterstwa młodzieży oraz ministrantów i lektorów.

*Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 4.04 do 8.04 (poniedziałek – piątek, w godzinach od 19:00 do 21:00). Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się!

*Tydzień temu była II niedziela miesiąca i na tzw. tacę „gospodarczą” zebrano 6548, 30 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię i naszą Ojczyznę. Królowo Polski wstawiaj się za nami!