OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022

*Dzisiaj o godz. 17:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po którym zbieramy tacę z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu.

*W poniedziałek o godz. 16:00 próba scholi „Promyki Boże”.

*We wtorek (29.03) – comiesięczny pielgrzymkowy różaniec grupy 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej o godz. 21:00. Zapraszamy pielgrzymów, jak również Grupę Duchowego Uczestnictwa.

*W środę mamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. O godz. 17:00 udzielimy Komunii św. osobom, które nie zostają na Mszę św. wieczorną. O godz. 17:15 zapraszamy na Drogę Krzyżową.

*W piątek – po Mszy św. wieczornej, spotkanie duszpasterstwa młodzieży oraz ministrantów i lektorów.

*W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9:00 Msza św. i następnie różaniec wynagradzający za zniewagi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*W tym tygodniu odwiedzimy naszych chorych: ks. Łukasz – piątek, od godz. 8:30; ks. Daniel – sobota, od godz. 11:00; ks. proboszcz – piątek, od godz. 9:00.

*Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 4.04 do 8.04 (poniedziałek – piątek, w godzinach od 19:00 do 21:00). Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się!

*W sobotę (2.04) – tradycyjna, nocna piesza pielgrzymka do Sanktuarium św. Jadwigi w Legnickim Polu. Początek o godz. 21:00 w kościele franciszkańskim. Szczegóły na plakacie.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Ogłoszenia i intencje – w gablotach i na internetowej stronie parafialnej. Korzystajmy z prasy katolickiej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię i naszą Ojczyznę. Królowo Polski wstawiaj się za nami!