OGŁOSZENIA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 17.04.2022

*Dzisiaj NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

*Jutro PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY (18.04.2022)

Msze Święte: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

*Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy ofiarowali swój czas, pomysł oraz aktywność na rzecz przygotowań Triduum Paschalnego. Dziękujemy ks. Danielowi i ks. Łukaszowi za przygotowanie Grobu Pańskiego, jak i liturgii. Dziękujemy Bractwu św. Józefa i Nadzwyczajnym Szafarzom. Dziękujemy Służbie Liturgicznej Ołtarza. Bóg zapłać naszej młodzieży skupionej wokół Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, scholi dziecięcej „Promyki Boże” i innym osobom śpiewającym na czele z naszymi organistami. Dziękujemy osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni. Dziękujemy Panu Kościelnemu i Osobom wspomagającym. Dziękujemy naszym Wspólnotom Modlitewnym, które szczególnie w okresie Wielkiego Postu podejmowały trud modlitwy i ofiary na rzecz naszej Parafii.

*W środę (20.04) – próba dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

O godz. 16.00 – grupa I (sobotnia).

O godz. 16:45 – grupa II (niedzielna).

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Już teraz ogłaszamy, że Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na Mszę św. (godz. 18:00) w czwartek (5 maja) w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Henryka Pobożnego. Po Mszy św. w Sali św. Józef zostanie wygłoszony wykład pt. „Siedem plag Polski”. Wykład wygłosi pan Stanisław Srokowski, pisarz, autor wielu powieści poświęconych tematyce kresowej i współczesnej Polsce, poeta, dramaturg, publicysta. Serdecznie zapraszamy!

*Kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!