OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8.05.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski (uroczystość); w sobotę – św. Macieja, Apostoła (święto).

*UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ:

8.05.2022 r. godz. 10.30 – grupa II – zbieramy się przed świątynią o godz. 10.15.

*Dzisiaj, w niedzielę, zapraszamy Pierwszokomunijne Dzieci na Nabożeństwo Majowe, podczas którego pobłogosławimy i przekażemy Dzieciom obrazki-pamiątki. Nabożeństwo odbędzie się o godz. 16:00.

*Od poniedziałku do piątku, podczas tzw. Białego Tygodnia, zapraszamy Dzieci Pierwszokomunijne na wieczorną Mszę św. o godz. 18:00, po której odmówimy wspólnie Litanię Loretańską. Dzieci przychodzą ubrane w alby i przynoszą ze sobą swoje książeczki.

*W niedzielę i w tygodniu każdego dnia o godz. 17:30 – Nabożeństwo Majowe.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek (13.05) – o godz. 17:00 – Nabożeństwo Fatimskie., podczas którego będziemy się również modlić Litanią Loretańską.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!