OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika, Patrona Polski (święto).

*W niedzielę i w tygodniu każdego dnia o godz. 17:30 – Nabożeństwo Majowe.

*Za tydzień będzie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Rozpoczynamy zatem przygotowania. I już we wtorek (godz. 18:45) zapraszamy Rodziców Dzieci rocznicowych. We wtorek również o godz. 16:00 będzie próba dla Dzieci.

Spowiedź święta dla Dzieci Rocznicowych – piątek od godz. 16:00.

W niedzielę (22.05) – Dzieci gromadzą się przed świątynią o godz. 10:15.

*W poniedziałek, przy naszej figurze Matki Bożej Królowej Polski zgromadzą się Wojownicy Maryi. O godz. 19:30 będzie Majówka i Różaniec w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy Parafian!

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na wykład dra hab. prof. Akademii Sztuk Pięknych Grzegorza Niemyjskiego, pt. Pamiętajmy o ogrodach… kilka refleksji o współczesnej twórczości religijnej, który odbędzie się 19.05.2022 r. (czwartek) po wieczornej Mszy świętej w Sali św. Józefa.

*W Diecezjalnym Domu, gdzie mieści się Wyższe Seminarium Duchowne i Kuria Biskupa, w dniach od 27.05. do 29.05. odbędą się rekolekcje zatytułowane: Ewangelizacja w odnowionej parafii. Informacje szczegółowe na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!