OGŁOSZENIA – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022

OGŁOSZENIA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę, Matkę Kościoła (święto); w środę – św. Jadwigę Królową; w czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana (święto); w sobotę – św. Barnabę, Apostoła.

*W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W niedzielę i w tygodniu każdego dnia o godz. 17:30 – Nabożeństwo Czerwcowe.

*W poniedziałek, przed zakończeniem Mszy św. wieczornej, modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W poniedziałek o godz. 16:00 – próba scholi „Promyki Boże”. Zapraszamy Dziewczynki pierwszokomunijne oraz rocznicowe. Spotkanie jest w salce na plebani.

*W poniedziałek o godz. 16:30 – SPOTKANIE DLA KANDYDATÓW NA MINISTRANTA. Spotkanie będzie miało miejsce w kościele. Serdecznie zapraszamy!

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Zachęcamy do nawiedzania naszej świątyni. Główne drzwi kościoła są otwarte od Mszy św. porannej do wieczornej. Oczywiście kratę pozostawiamy zamkniętą z racji bezpieczeństwa.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!