OGŁOSZENIA – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w środę – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę; w piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera.

*Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego wikariusza ks. Damiana Koniecznego. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej w posłudze duszpasterskiej obejmującej naszych Parafian.

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

*W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., pod koniec której modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

*W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 – intencja: o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

*W piątek (8.07) – po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Za Jego przyczyną będziemy prosić Boga o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Na początku poświęcimy przyniesione z domów wodę i sól, a na zakończenie nastąpi indywidualne pobłogosławienie każdej osoby Najświętszym Sakramentem.

*W miesiącu lipcu Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Różaniec oraz Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa przed wieczorną Mszą św.

*Zapraszamy na XXX Pieszą Pielgrzymkę Legnicką na Jasną Górę. Pielgrzymka będzie trwała od 30 lipca do 8 sierpnia. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać. Jednocześnie wszystkich Parafian zapraszamy do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.

*Informujemy i ponownie zapraszamy na Festiwal „Bóg jest Dobry” (GiGFest)  przy naszym kościele w dniu 17.07 (niedziela) od godz. 16:00. Przyjadą do nas muzycy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Austrii i Irlandii. Festiwal obejmie modlitwę, świadectwa nawrócenia, dobrą muzykę i adorację Najświętszego Sakramentu.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!