OGŁOSZENIA – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Benedykta, opata, Patrona Europy (święto); we wtorek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w środę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek – św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę – Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.

*W miesiącu lipcu Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Różaniec oraz Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa przed wieczorną Mszą św.

*W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., pod koniec której modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę (13.07) o godz. 17:00 mamy Nabożeństwo Fatimskie. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy również modlić się w intencjach przedstawianych w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Zapraszamy na XXX Pieszą Pielgrzymkę Legnicką na Jasną Górę. Pielgrzymka będzie trwała od 30 lipca do 8 sierpnia. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać. Jednocześnie wszystkich Parafian zapraszamy do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Już można do pudełka w tyle świątyni składać kartki z intencjami modlitewnymi, które powierzymy pielgrzymom.

*Informujemy i ponownie zapraszamy na Festiwal „Bóg jest Dobry” (GiGFest)  przy naszym kościele w dniu 17.07 (niedziela) od godz. 16:00. Przyjadą do nas muzycy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Austrii i Irlandii. Festiwal obejmie modlitwę, świadectwa nawrócenia, dobrą muzykę i adorację Najświętszego Sakramentu.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!