OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Dominika, prezbitera; we wtorek – św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennicę, Patronkę Europy (święto); w środę – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika (święto); w czwartek – św. Klarę, dziewicę.

*Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i od godz. 16:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

*Wspólnota Krwi Chrystusa dziękuje tym wszystkim Parafianom, którzy w miesiącu lipcu gromadzili się w świątyni na Różańcu oraz Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa przed wieczorną Mszą św.

*W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., pod koniec której modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Pamiętamy o trwającej XXX Pieszej Pielgrzymce Legnickiej na Jasną Górę. Pielgrzymów obejmujemy modlitwą i już im dziękujemy za modlitwę w naszych intencjach. Wiemy, że idąc obecnie, jak i będąc w dniu jutrzejszym przed Tronem Matki Bożej na Jasnej Górze, będą o nas pamiętać.

*W sobotę (13.08) – o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie.

*Trwamy w rozpoczętej wczoraj Nowennie do Najświętszej Maryi Panny, którą zakończymy w sobotę (14.08), w wigilię Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Nowennę będziemy kontynuować przed błogosławieństwem kończącym Mszę św. wieczorną.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Zabiegajmy również o Boże łaski za wstawiennictwem sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego wypraszajmy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!