OGŁOSZENIA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę, Królową; w środę – św. Bartłomieja, Apostoła (święto), w piątek – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską (uroczystość); w sobotę – św. Monikę.

*W poniedziałek, pod koniec Mszy św. wieczornej modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek o godz. 18:00 – comiesięczna Msza św. za Zmarłych z naszych rodzin, znajomych i przodków.

*W piątek, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 7:00 rano.

*Tydzień temu była druga niedziela miesiąca i zbierano tzw. tacę gospodarczą. Zebrano 6251, 59 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Módlmy się także o Boże łaski korzystając ze specjalnej modlitwy wstawienniczej za przyczyną sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego tym samym wypraszamy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!