OGŁOSZENIA – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022

*W tym tygodniu wspominamy: w piątek – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (święto).

*W miesiącu październiku zapraszamy na wspólny codzienny Różaniec o godz. 17:15.

*W poniedziałek, pod koniec Mszy św. wieczornej modlimy się Litanią do św. Józefa.

*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek – Msza św. zbiorowa za naszych Zmarłych (godz. 18:00).

*Kontynuujemy Kurs ALPHA w naszej parafii. Zapraszamy na kolejne spotkanie w piątek w Sali św. Józefa o godz. 18:45. Spotkanie pozwala odkryć wiarę oraz sens życia!

*W sobotę (29.10) – spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 11:00!

*Tydzień temu na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy do specjalnych puszek 2096 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom!

*Informujemy, że w Dzień Zaduszny (2.11) odprawimy trzy Msze św. zbiorowe za zmarłych, o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Obecnie rozdajemy i zbieramy kartki wypominkowe, na których wypisujemy imiona naszych zmarłych.

*Planujemy przeprowadzić KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w dniach od 14 do 18 listopada (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19:00 do 21:00). Chętnych zapraszamy o zgłaszanie się. Nauki poprowadzą specjaliści, a pośród nich m.in. lekarz, psycholog, prawnik, uczestnik grupy AA, policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje się w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Módlmy się także o Boże łaski korzystając ze specjalnej modlitwy wstawienniczej za przyczyną sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego tym samym wypraszamy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!