OGŁOSZENIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Antoniego, opata; w czwartek – św. Józefa Pelczara, biskupa; w sobotę – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.

*W poniedziałek, pod koniec wieczornej Eucharystii modlimy się Litanią do św. Józefa, patrona m.in. ojców, mężczyzn, narzeczonych, rodzin i naszego Bractwa.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Skończyliśmy naszą kolędę – WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ. Dziękujemy tym Rodzinom, które nas zaprosiły. Pewien duszpasterski ogląd dotyczący kolędy przedstawimy za tydzień podczas ogłoszeń.

*Dzisiaj (w niedzielę, 15.01) po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru POLIFONIA z Legnicy i orkiestry dętej parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Legnicy.

*W piątek (27.01) o godz. 18:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy rozpocznie się koncert zespołu Mazowsze. Serdecznie zapraszamy!

*W tym tygodniu kancelaria będzie czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje są w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Módlmy się także o Boże łaski korzystając ze specjalnej modlitwy wstawienniczej za przyczyną sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego tym samym wypraszamy chwałę błogosławionego w Kościele.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!