OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 9.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA

*W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Barnabę, Apostoła; w czwartek – św. Antoniego z Padwy; w piątek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

*Dzisiaj oraz w  tygodniu Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30.

*W poniedziałek, pod koniec wieczornej Mszy św., modlimy się Litanią do św. Józefa, Patrona rodzin, ojców i mężczyzn oraz naszego Bractwa św. Józefa.

*W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (13.06) – Nabożeństwo Fatimskie. Podczas procesji odśpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

*W sobotę (15.06) – wspólnota Apostolstwa Modlitwy z terenu Diecezji Legnickiej i Archidiecezji Wrocławskiej będzie przeżywać swój XXV Rejonowy Dzień Skupienia, któremu przewodniczyć będą Ojciec Robert Więcek, jezuita, Dyrektor Papieskiej Światowej Sieci Modlitwy z Krakowa oraz Asystent Diecezjalny Ks. Marian Zieja. Spotkanie rozpocznie się konferencją o godz. 10:00. Szczegóły w gablocie. Zapraszamy członków Apostolstwa Modlitwy oraz sympatyków tego stowarzyszenia.

*Bóg zapłać Ofiarodawcom, którzy wspierają prace gospodarcze w naszej parafii wrzucając swoje datki do skarbony znajdującej się w tyle kościoła. Dziękujemy również Ofiarodawcom, którzy wpłacają bezpośrednio swoje ofiary na konto parafialne.

*Bardzo serdecznie zapraszamy PARAFIALNY FESTYN w godzinach od 13:00 do 20:00. Szczegóły na plakacie i w naszej gazetce „Anielski Goniec”.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej („Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”) i naszej parafialnej gazetki „Anielski Goniec”. Ogłoszenia i intencje do wglądu  w gablotach i na stronie internetowej.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach. Módlmy się także o Boże łaski korzystając ze specjalnej modlitwy wstawienniczej za przyczyną sługi Bożego Henryka Pobożnego, dla którego tym samym wypraszamy chwałę błogosławionego w Kościele. Udostępniamy Księgę próśb i podziękowań za wstawiennictwem Sługi Bożego Henryka Pobożnego, do której możemy wpisywać nasze podziękowania.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!